Genç Odası Fiyatları

Genç odası, bir gencin ihtiyacı olan bilumum mobilyaları ihtiva eden bir yapıdadır. Genç odası mobilyaları genellikle baza+yatak, kıyafet dolabı, çalışma masası+sandalye, kitaplık, şifonyer ve komedinden oluşmaktadır. Değişik mobilya marka ve modellerinde bazı farklılıklar görülse de içerik hemen hemen aynıdır denilebilir.

Genç odaları, her üründe olduğu gibi fiyat bakımından farklılık gösterir. Bu durum mobilya üretiminde birden fazla işletmenin faaliyet göstermesinden ve talepteki farklılıklardan, çeşitliliklerden, değişik isteklerden ve tercihlerden kaynaklanmaktadır. Mobilya üretiminde kullanılan ağacın cinsi, ömrü, kalitesi, suya dayanıklılığı vb. sebepler fiyat farklılığına sebebiyet vermektedir. Mobilya üreticileri talepteki farklılıkları, çeşitlilikleri dikkate alarak üretimde bulundururlar. Ayrıca üretilen mobilyaların satılacağı şehirdeki veya semtteki gelir durumu da göz önünde bulundurulmalıdır ki satış gerçekleşsin. Her ticaret aracında olduğu gibi mobilya üretiminde de arz ve talebin dengelenmesi; yani tüketicinin belli bir fiyattan satın almak istediği malı, üreticinin ona göre üretmesi söz konusudur. Bu da bölgeler arası üretilen malların fiyatlarının farklı olmasında etkilidir.

Genç odası fiyatları, odanın modelindeki farklılıklara göre de fiyatlandırılmaktadır. Günümüzde az alanda yüksek kullanılabilirlik amaçlanmakta ve bu genç odalarını da etkilemektedir. Modern tarzda döşenmiş bu odaların fiyatları 1000-3000 TL arasında değişmektedir. Burara markanın konumu ve kalitesi de etkilidir. Yüksek kalitede ürünler üreten bir firmada 3000 TL’den daha yüksek fiyatlar görmek de mümkündür. Son olarak Bursa’dan bir örnek vermek gerekirse; şehrimiz mobilyanın başkenti olarak adlandırılmaktadır. Bursa’da yoğun bir mobilya üretimi vardır ve ithal edilmektedir. Bir genç odası takımını Bursa’da daha ucuza satın almak da mümkün olmaktadır böylece.

Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri