Gömme dolap modelleri

Gömme dolap modelleri ve çeşitleri

Gömme dolap sistemi her evde olması gereken bir şeydir. Çünkü gömme dolap evlerinizin daha az kullanılan bölümlerinde olabilir. Yada sürekli kullanılan bir odaya dolap gereklidir yalnız dolabı koyduğunuzda ortada kötü bir görünüm sağlaya bilir.

gömme dolap
gömme dolap

Bundan dolayı gömme dolap yaptırarak hiçbir şekilde ortada kötü bir görünüm olmayacaktır. Sade ve güzel bir şekilde gömme dolap çeşitleri bulunmaktadır. Ev tasarımlarında oldukça modern olarak görünen gömme dolaplar her evde olmalıdır. Modern bir yaşam sürüyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

gömme dolap modeli
gömme dolap modeli

Örnek verecek olursak eğer eviniz 2 katlı bir villa ise merdivenin altı oldukça kötü görünür bomboş olarak. Yada merdivenin altına birkaç eşya koyarsınız ama gene de güzel görünmez. Buna en güzel çözüm yolu gömme dolaptır. Merdivenin altında silme olarak yapılacak güzel dış kaplaması ile içiniz çok rahat edecek. Yada evinizin bir odasında binanın yapım gereği çıkık bir duvar var ise o görünümü düzeltmek için birebir olan bu dolapları kesinlikle sizde kullanmalısınız.

Gömme Dolap Modelleri

 

 

 

Comments are closed.