İKEA Ahşap Masa ve Sandalye Modelleri

İKEA, hemen hemen herkesin bildiği gibi ev dekorasyonu ve ev aksesuarları alanında en geniş ürün yelpazesi ve her ilde bulunan mağazalar zinciriyle müşterilerine hizmet veren firmalardan birisidir. İKEA çok gelişmiş ürünleriyle müşterilerine hizmet verirken satış öncesi ve sonrası desteğini de tam ve yerinde veren ender firmalardandır.

İKEA mobilya mağazalarında ki ürünler arasında en çok satış yapılan ürünlerden birisi de ahşap masa ve sandalye modelleridir. Bu alanda pek çok zevk ve ihtiyaca yönelik üretilen mobilyalar son zamanların modasıyla da gelişerek müşterişere sunulmuştur. Özellikle bahçe dekorasyonunda büyük bir yere sahip olan bu ürünler, farklı renk ve ebatlarda da üretilebilmektedir.

Ahşap masa ve sandalyeler bu yıl genelde beyaz ve kahverengi tonlarında üretilmektedir. Aynı şekilde sandalyelerde de benzer çizgiler kullanılarak dekorasyona yardımcı nitelikler bulundurulmaktadır. Ahşap masaların üst kısımlarında bazı işlemeler bulunurken aynı zamanda cam kaplama ile masalarınızı daha uzun süre temiz kullanabilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ahşap masa ve sandalyeleri İKEA mağazalarından aldığınızda sizlere sunulacak bazı hizmetlerde bulunmaktadır. Örneğin masa ve sandalyelerin nakliyesinden tutunda bunların evinize uygun halde yerleştirilmesine kadar birçok imkanı bu mağazalardan alabilirsiniz.

Bu yıl İKEA mağazalarında en çok tercih edilen ahşap masa ve sandalye modellerini aşağıda ki resimlerden inceleyebilirsiniz:

Modern Masa ve Sandalye Modelleri
Ahşap Masa ve Sandalye Modelleri
Şık Masa ve Sandalye Modelleri