İkea ayna modelleri

İkea ayna modelleri

Nerdeyse her evde ayna mutlaka bulunuyor. Artık herkes evinde dekorasyon amaçlı olarak kullanacağı aynaları tercih etmeye başladı. Fakat çoğu insan ev dekorasyonu için ayna modeli seçmeyi tam olarak bilemiyor. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey ayna modellerinin bol olduğu bir mağaza belirlemektir. Böylece oldukça çok ayna modelini gördüğünüzde dekorasyonunuza en uyumlu aynayı kolay seçebilirsiniz. İkea mağazaları ayna modelleri konusunda size oldukça fazla ayna modeli sunarak yardımcı oluyor. İkea’ya gelerek hem işlevsel hem de dekorasyon amaçlı tercih edeceğiniz ayna modelleri vardır.

İke ayna modellerini kullanmak istediğiniz alana göre uygun aynalara bakmalısınız. Örneğin, oturma odasında mı, antreye mi yoksa banyo ve yatak odasına mı düşünüyorsunuz bunu belirleyin. Özellikle oturma odalarında daha çok ikili ve üçlü koltuk üstü duvarına tercih ediliyor ya da salon takımlarınızla uyumlu dekoratif aynalar da oturma grubuna farklı bir hava katıyor. Eğer oturma grubunuza uygun çerçevelerde ayna model, bulabilirseniz renk uyumu yapmış olursunuz.

İkea ayna modellerinin de fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeye göre ayna modelleri bulacaksınız. Böylece ev dekorasyonunuzda İkea mobilya sayesinde eksik eşyanız kalmayacak.

 

ayna modelleri
ayna modelleri
Ayna-modelleri 2012
Ayna-modelleri 2012
beyaz-duvar-aynalarijpg
beyaz-duvar-aynalarijpg
ikea ayna modelleri
ikea ayna modelleri
İkea ayna modelleri
İkea ayna modelleri
ikea ayna
ikea ayna dekorasyonu

siyah ayna modelleri

siyah mobilya dekorasyon ayna modelleri