ikea çocuk odaları

ikea çocuk odaları

Çocuklarımız bizim göz bebeğimizdir. Onların rahat olmalarını, ister onlara iyi bakar, büyütürüz. Uykularını iyi uyumalarını ve rahat olmalarını isteriz. Artık günümüzde çocuklar için çocuk odası takımları mevcut durumda. İster takım ister renkli çocuk odası takımları hemen hemen her yerde mevcuttur.

İkea’ da çocuk yaş gruplarına ayrılmış oda grupları mevcuttur.0-2 yaş grubu 3-7 yaş grubu oda takımlarına benzersiz fırsatlar dahilinde sahip olabiliyorsunuz. İsterseniz bunlara tek tek göz atalım.

Bebek Aksesuarları

Aksesuarlar için emzik, biberon vb. ihtiyaçlarını gidermek için ayrılmış özel kategori ve ürünler.

Babek Bakım Mobilyaları

Bebek bakımı için Annelerin ve bebeklerin konforu ve rahatı için geliştirilmiş Alt Değiştirme Masası, bebek karyolası, çocukların rahat ve eğlenmeleri için Salıncak Koltuk geliştirilmiş ve stoklara eklenmiştir.

Bebek Karyolaları ve Aksesuarları

Bebekler için bebek cibinliği, Ters Çevrilebilen çocuk karyolası, bebek karyolası, yatak tentesi, uzayabilen çocuk karyolası vb. bir çok ürün ikea’ da yerini almış alıcısını beklemektedir.

Bebek Tekstili

Bebek-Çocuk Nevresim Takımları, Çocuk odası perde Takımları, Puantiyeli Cibinlik, yastık kılıfları, bebek battaniyesi vb. daha binlerce ürün bebek-çocuk sağlığı için hizmetlerdedir.

 

Daha bir çok kategoride onlarca, binlerce ürün siz ikea müşterilerini beklemektedir. Farklı zamanlarda indirim fırsatları, ürünlerde düşük ama hizmette büyük özveri ve çalışmalar ikea müşterilerinin memnuniyeti açısından sizlerle buluşuyor.

Sizde bebeğiniz veya çocuğunuzun sağlığına sağlık katmak istiyorsanız bu hizmetlerden yararlanmalı bebeğinize veya çocuğunuza sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşatmalısınız.

 

Evinizin herşeyi ikea…ikea çocuk odaları