İkea gardırop

Mobilya sektörünün hızla geliştiği günümüzde akıl alamayacak yenilikler meydana gelmektedir. Yatak odası takımları, salon takımları, oturma grupları gibi birçok alanda mobilyalar üretilmekte ve bu mobilyalar tüm Dünya pazarına yayılmaktadır.
Türk halkının isteklerine bakacak olursak, yatak odası modellerinde ki gelişim Türk halkı tarafından oldukça olumlu karşılanmaktadır. Bunun sebebi ise evde bulunan malzemelerin ev kıyafetlerin yatak odasında depolanmasından kaynaklanmaktadır.

Yatak odası takımlarının vazgeçilmez parçalarından biri olan Gardıroplar, hızla geliştirilmekte ve pratik kullanıma uygun hale getirilmektedir. İKEA gibi Türkiye’de nam salmış markalakar da bu alanda çalışmalar yaparak son çıkan modelleriyle müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Bu yazımızın konusu olan iKEA gardırop modellerini inceleyecek olursak; ilk gözümüze çarpan özellik kaliteli ahşap malzeme kullanılmasıdır. Ahşap malzemelerin verdiği ihtişam ikea ustalarının birinci sınıf işçilikleriyle bütünleşerek muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmıştır.

İkea gardıroplarında ki gözümüze çarpan ikinci özellik ise hiç şüpheniz ayna kullanımıdır. İkea ürettiği dolaplarda ayna kullanımına büyük önem vermektedir. Yatak odalarında aynaların bulunması gerektiği gerçeğini unutmadan üretim yapan firma, müşterilerine özgüven aşılama ve bazı felsefik düşünceleri yansıtma taraftarı olmuştur.

İkea gardıroplarında aydınlatma da çok önemlidir. İç ve dış yüzeylerinde ki küçük ampüllerle muhteşem bir görüntü sağlayan dolaplar üreten firma bu sıradışı tasarımlarını uygun fiyatlara kendi mağazalar zincirinde müşterilerine sunmaktadır.

İkea gardırop modellerini aşağıda ki resimlerden inceleyebilirsiniz:

İkea gardrop modelleri
İkea gardrop modelleri
İkea gardrop
İkea gardrop
Gardrop modelleri
Gardrop modelleri