İkea kanepe ve koltuk kılıfları

İkea kanepe ve koltuk kılıfları

Oturma gruplarımızı aldıktan bir süre sonra onların asla kirlenip, yıpranmasını istemeyiz. Orijinal kumaşını uzun yıllar temiz şekilde kalmasını isteriz. Bunun içinde kanepe ve koltuk kılıfları diktirilir. Kanepe ve koltuk kılıfları için kumaşları nerede bulacağınız konusunda bilginiz yoksa sizi İkea mağazalarına davet ediyoruz. İkea mağazalarında da her üründe olduğu gibi kanepe ve koltuk kılıfı kumaşlarında zengin çeşit ve renk alternatifi sunuyor.

İkea kanepe ve koltuk kılıflarında ister tek renk, ister desenli olsun her model vardır. Oturma gruplarınıza da uyum sağlayacaktır. İkea kanepe ve koltuk kılıfı modelleri kullanım alanları şöyledir: Tekli koltuk kılıfı, puf kılıfı, uzanma koltuğu kılıfı, ikili kanepe kılıfı, tekli yataklı koltuk kılıfı, saklama gözlü puf kılıfı, kolçak kılıfı, üçlü kanepe kılıfı, köşe koltuk kılıfı, minder kılıflarıdır. Kumaş türleri oldukça kalitelidir. İstediğiniz uzunlukta kumaş bulabilirsiniz.

İkea kanepe ve koltuk kılıflarını eskiyen ya da artık farklı renk kumaş türleri istiyorsanız tam yerine gelmiş olacaksınız. Özellikle küçük çocuğu olanlar içinde kanepe ve koltuk kılıfları diktirmelerini öneriyoruz.

ikea kanepe
ikea kanepe
ikea tekli koltuk
ikea tekli koltuk
ikili yataklı kanepe
ikili yataklı kanepe
kanepe ve uzanma koltuğu
kanepe ve uzanma koltuğu
Kanepe modelleri
Kanepe modelleri