KLASİK VE MODERN SALON TAKIMLARI

Klasik ve modern salon takımları denildiğinde aslında seçimleriniz tamamen size özgü ve sizin tercihlerinizdir. Seçim konusunda tarzınız ne ise o yönde ürün seçmeli ve o yönde ürün kullanmalısınız. Tabi ki eğer dekorasyon konuları ile ilgili iseniz bu konulara zaten çok hassas davranıyor ve evinizdeki estetiği yakalayabilmek adına çok çaba sarf ediyorsunuzdur.

Özellikle klasik modeller ve modern modeller salon takımlarında yerini bulmaktadır. Ancak
son yıllarda birçok şeyin değişmesi ile birlikte mobilya seçimleri de farklılık göstermeye başladı modern takımlar daha çok dikkatleri çekmektedir. Modern takımlar arasında kadife kumaşlar, akrilik kumaşlar, keten kumaşlar spor kumaşlar gibi birçok kumaş seçeneği olup istediğiniz ve evinize en uygun modeli seçebilir ve şıklık oluşturabilirsiniz.

Ayrıca klasik olarak döşenmiş evler için de klasik oturma grupları özellikle taşlı pullu boncuklu püsküllü gibi birçok detay bulunmakta olup ayrıca simli renklerde de koltuk takımları üretimleri yapılmaktadır. Özellikle salon takımları sadece koltuktan ibaret değildir. Orta sehpa vizon sehpa gibi tamamlayıcı ürünler ve aksesuarlarda bulunmaktadır