Makyaj masasi modelleri

Makyaj masası eski adı ile tuvalet masası. Neden tuvalet masası özellikle araştırdım ve toilet kelimesinden geldiğini, ve parfüm kozmetik ürünler için kullanılan bir isim olduğunu gördüm. Ancak şu anda makyaj masası modelleri olarak geçmektedir. Makyaj masası modelleri arasında öyle çok çeşit var ki sizde istediğiniz modelleri alarak yatak odanızda şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Özellikle bambu ve beyaz lake modeller çok fazla kullanımda ve rağbet gören modeller olup birçok kişi tarafından da kullanılmaktadır. Makyaj masaları yuvarlak, kare, dikdörtgen, daha ovalimsi ve elips modellerden oluşmaktadır. Özellikle pufları veya sandalyeleri de bulunmaktadır. Üstü aynalı veya aynasız veya da birleşik aynalı modelleri mevcuttur. Şu ara en çok kullanılan makyaj masası üzerine birbirinden bağımsız ayna modelleri yerleştirmek oldukça fazla kullanılmaktadır.

Sizde yatak odanızda ayrı bir şıklık yaratmak için masadan ziyade alacağınız ayna modeline de dikkat etmelisiniz. Yatak odasında kullanılan makyaj masası modelleri arasında bulunan birçok model arasında özellikle farklı renkler tercih edilmekte ve beyaz renk kullanılan bir renk olmaktadır.